Wysyłka w 24 godziny

Darmowa dostawa od 200 PLN

Jaka ramka dla dziewczyny?

20.02.2021

Kobiety bardzo lubią emocjonalne prezenty, które pozwalają im wrócić, choć na chwilę myślą do ulubionych chwil. Wzruszają się na piosenkach, które przypominają im wyjątkowe wydarzenia i z niezwykłą uczuciowością przeglądają stare fotografie.

Wykaż się i opraw ulubione zdjęcia Twojej ukochanej w wyjątkową ramkę! Ramka ze zdjęciem dla dziewczyny to bardzo uniwersalny prezent na każdą okazję.

Marzeniem każdej kobiety jest posiadanie partnera, który będzie wspólnie z nią chciał przeżywać wyjątkowe chwile. Często mężczyźni mają problem ze zrozumieniem tego, która chwila jest dla ich partnerki wyjątkowa, dlatego posłużymy się prostym przykładem.

Gdy Ty po wielogodzinnej wspinaczce na szczyt góry analizujesz to, jak zmienia się widzenie obiektów w zależności od naszej perspektywy, po czym przystępujesz do podziwiania stromości i szacowania niebezpieczeństwa usunięcia się ze stoku, myśli Twojej ukochanej krążą głównie wokół tego, jak pięknie i romantycznie jest przechadzać się z Tobą wśród obłoków i wspólnie „dosięgać nieba”.

Nasze perspektywy różnią się dość znacznie. Myślenie i postrzeganie świata jest odmienne ze względu na różnice w budowie mózgu. Nic na to nie poradzisz, a jedynie możesz poczytać trochę o tym, jeśli chcesz się upewnić, czy wybrane zdjęcie dla ukochanej mieści się na pewno w damskim kryterium romantyzmu.

W tym artykule nie pomożemy Ci zrozumieć różnic w mózgu kobiety i mężczyzny, ale za to damy Ci parę wskazówek, które z pewnością się w szukaniu idealnej ramki dla dziewczyny!

Jaka ramka na zdjęcie dla dziewczyny?

Wybierając ramkę dla dziewczyny, musisz się sugerować przede wszystkim jej gustem. Dobrym pomysłem będzie przeanalizowanie przy kolejnym spotkaniu jej dodatków wnętrzarskich. W taki sposób unikniesz faux-pas.

Jeśli mieszkanie Twojej dziewczyny jest urządzone w minimalistycznym stylu, wybierz ramki o prostym profilu. Nie porywaj się na bardzo ozdobne modele, gdyż będą one sprzeczne z jej stylem wnętrzarskim. Najbezpieczniejszą opcją będą białe bądź kremowe ramki bez dodatkowych zdobień.

Twoja dziewczyna ma duszę artystki, a jej pokój przepełniony jest różnymi artystycznymi dekoracjami, których ideę usilnie starasz się zrozumieć od początku waszego związku? Nie wybieraj klasycznych modeli, lecz spróbuj ramek w stylu boho. Ich bogato zdobione, kolorowe powierzchnie z pewnością przypadną jej do gustu!

A może jesteś w związku z prawdziwą romantyczką? W takim przypadku powinny zainteresować Cię rzeźbione ramy w stylu prowansalskim. Takie modele nawiązują do przepięknego i niezwykle romantycznego krajobrazu francuskiej Prowansji, w której ulotność chwili i naturalne piękno są nadrzędnymi ideami zamieszkującego tam społeczeństwa.

Ramka na zdjęcia dla dziewczyny – propozycje

Prosta ramka to bezpieczna opcja na prezent dla dziewczyny

Boisz się, że Twój prezent nie przypadnie dziewczynie do gustu? Narvik AF to najbezpieczniejsza opcja, jaką możemy Ci zaproponować. Powinna przypaść do gustu Paniom zarówno o nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Jej powierzchnia została całkowicie pozbawiona zdobień, co sprawia, że będzie pasować do każdej aranżacji wnętrzarskiej. Taka ramka na zdjęcia sprawdzi się jako prezent dla ukochanej lub też dobrej koleżanki.

Ramka na zdjęcie dla dziewczyny o duszy szalonej artystki

Kolejna propozycja z pewnością przypadnie do gustu zwariowanym artystkom. Samba HE to wyjątkowa drewniana rama, która została pomalowana na żywy zielony kolor. Co więcej, jej powierzchnia pokryta jest ciemnymi pasami, które przecinają wertykalnie i horyzontalnie profil ramy.

Wyjątkowa rama dla romantyczki

Hannah AD to idealna ramka dla dziewczyny o duszy prawdziwej romantyczki. Jest to bardzo ekskluzywny model wykonany z drewna egzotycznego. To idealny prezent dla wyjątkowej dziewczyny. Powierzchnia ramy posiada delikatne żłobienia w stylu greckich ornamentów.

Ramka dla dziewczyny jest wyjątkowym prezentem, który pozwoli jej na zachowanie na dłużej magii wyjątkowych fotografii. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci w wyborze tego, jaki model będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej ukochanej. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, co będzie wypełniać ramkę, dlatego wybierz naprawdę wyjątkową fotografię, która wzruszy ją do łez.

Zobacz inne wpisy