Wysyłka w 24 godziny

Darmowa dostawa od 200 PLN

Pomysły na nietypowe ramki na 18 urodziny!

06.02.2021

Osiemnastka – to najbardziej oczekiwane urodziny w życiu prawie każdego z nas. To właśnie w ten dzień oficjalnie stajemy się w świetle prawa osobami dorosłymi, co daje nam dużo przywilejów społecznych. Od tego dnia możesz nie tylko kupować legalnie piwo w sklepie monopolowym, ale także głosować w wyborach czy wyrobić prawo jazdy! Ten ważny krok w dorosłość przez większość z nas obchodzony jest huczną imprezą, na której mile widziane są okazałe prezenty. Wystawny prezent na 18 urodziny wcale nie musi być drogi, wystarczy, że zrobisz go z pomysłem!

W tym artykule przedstawimy dla Ciebie wyjątkowe pomysły, dzięki którym zwykła ramka na 18 urodziny stanie się najbardziej pamiętliwym prezentem z całej imprezy.

Dlaczego ramka to doskonały prezent na osiemnastkę dla niego i dla niej?

Istnieje naprawdę niewielka ilość przedmiotów, która pozwala nam na tak dużą personalizację, jak właśnie ramka. Pomyśl o niej jak o ładnej otoczce dla Twojego wyjątkowego prezentu. W jej wnętrze możesz umieścić niemal wszystko!

Na rynku prócz zwykłych ramek dostępne są także modele 3D, tzw. ramek przestrzennych, które pozwalają na umieszczenie w ich wnętrzu niemal każdej rzeczy (ich głębokość może sięgać do 5 cm). Być może solenizant jest fanem jakiegoś piłkarza i wspólnie ze znajomymi moglibyście zrzucić się na koszulkę z autografem jego idola? A może Wasz znajoma potajemnie kocha się w jakimś piosenkarzu i jego podpis z dedykacją dosłownie zmiótłby ją z nóg?

Pomyśl, jaki prezent na osiemnastkę marzyłby się Waszemu solenizantowi i opraw go w wyjątkową ramę, która zadba o jego odpowiednie wyeksponowanie.

Pomysły na prezent na 18 urodziny z użyciem ramki:

Ramka na zdjęcia na 18 urodziny ze śmiesznym fotomontażem solenizanta

Programy graficzne pozwalają nam na prawdziwe fotomontażowe szaleństwo. Możemy umieścić się w dowolnym miejscu, które dotychczas pozostaje w naszej sferze marzeń. Być może Wasz solenizant codziennie podziwia z zazdrością zdjęcia Dan’a Bilzerian’a na Instagramie? Sprawcie mu tę przyjemność i niech choć raz, choć na fotografii, poczuje się jak Pan Życia i Śmierci w towarzystwie pięknych kobiet i drogich samochodów. Taka fotoramka na 18 urodziny z pewnością będzie dla niego pamiętliwym prezentem, któremu przez lata będzie się dokładnie przyglądał w swoje samotne, nocne wieczory. ;)

Ramka 3D to doskonały prezent na 18 urodziny dla dziewczyny, lecz nie tylko!

Mnogość możliwości, którą daje nam ramka przestrzenna, powinna wzbudzić w Tobie mistrza kreatywności! To idealny prezent na 18 dla dziewczyny. Do jej wnętrza możesz na przykład włożyć niezbędnik imprezowy dla każdej osiemnastki, czyli setka wódeczki, papierosik oraz … prezerwatywa – w końcu właśnie wkracza w swoje dorosłe życie! Co więcej, ramki 3D występują w modelach z szybą lub bez szyby, co może dać nam niezły powód do zażartowania z naszego solenizanta. Jeśli Wasz kolega, jest dość nieśmiały w kontaktach z płcią przeciwną, możecie wręczyć mu podobny prezent złożony wyłącznie z prezerwatyw, które umieścicie za szybą, a całość opatrzycie wymownym podpisem „W razie cudu, zbij tę szybę!”. Jeśli solenizant ma trochę dystansu do siebie, z pewnością rozbawi go Wasz upominek.

Plakat z życzeniami od gości, jako sentymentalny prezent na 18 urodziny

Te najbardziej wyjątkowe momenty często chcemy wspominać do końca naszych dni, a co za tym idzie, chcielibyśmy mieć je wystawione w widocznym miejscu. Na koniec zostawiliśmy nieco mniej szaloną propozycję, której nie będziecie musieli ze wstydem ukrywać przed waszymi dziećmi za kilka lub kilkanaście lat. To bardzo oryginalny i tani prezent na osiemnastkę dla niego i dla niej, z którego nasz solenizant na pewno się ucieszy. Wystarczy, że kupicie dużą ramkę do plakatu, która pozwoli Wam nie tylko na podpisanie się, lecz także napisanie życzeń każdemu gościowi imprezy.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły przypadły wam do gustu. Jak widzicie, ramka na zdjęcia na 18 urodziny, nie jest jedynym rozwiązaniem, gdyż fotografia nie jest jedynym sposobem na wypełnienie wnętrza ramki. Wysilcie waszą prawą półkulę mózgu i stwórzcie solenizantowi/ solenizantce wyjątkowy i kreatywny prezent z wykorzystaniem ramki!

Zobacz inne wpisy