Wysyłka w 24 godziny

Darmowa dostawa od 200 PLN

Wyjątkowe podziękowania dla rodziców? Użyj ramki!

28.11.2020

Ślub jest niezwykłym przeżyciem nie tylko dla Państwa Młodych, lecz także dla ich rodziców. To właśnie w ten dzień w sposób symboliczny godzą się oni z tym że ich dzieci są już dorosłe. Ojcowie, którzy do tej pory byli najważniejszymi mężczyznami w życiu swoich córek, ustępują miejsca mężom, a matki oddają swoich synów w opiekę panny młodej. Całe swoje życie poświęcili temu, by wychować was na dobrych, mądrych i pewnych siebie ludzi. W ten wyjątkowy dzień warto im podziękować za ich wkład w wasze wychowanie.

Bardzo sentymentalnym upominkiem na podziękowania dla rodziców może być ramka. Dzięki niej możesz stworzyć naprawdę wyjątkowy prezent dla rodziców!

We wnętrze ramki dla rodziców możesz włożyć niemal wszystko, co pozwala na stworzenie bardzo emocjonalnego upominku. Jedyne co Cię ogranicza w stworzeniu tego wyjątkowego prezentu to Twoja wyobraźnia!

Wiemy, że w ślubnym gwarze przygotowań często brakuje nam czasu na to, by wymyślić kreatywny prezent dla rodziców, dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka pomysłów na wypełnienie ramki dla rodziców, które powinny pomóc Ci w tym zadaniu!

Spersonalizowane podziękowania dla rodziców z wykorzystaniem ramek

Multirama dla rodziców ze zdjęciami z dzieciństwa

Klasyczny prezent dla rodziców w dniu ślubu! Wiele osób do wykonania takiego podziękowania dla rodziców wykorzystuje albumy, lecz multiramy będą tutaj zdecydowanie lepszym pomysłem. Do wnętrza multiramy możesz włożyć od 2 do aż 8 waszych ulubionych zdjęć z dzieciństwa i nie tylko! Dobrym pomysłem jest umieszczenie wśród ram odręcznie napisanego podziękowania za trud i wysiłek włożony w Wasze wychowanie. Taki prezent dla rodziców będzie bardzo emocjonalną pamiątka z dnia Waszego ślubu.

Prezent na podziękowania dla rodziców – zdjęcie z cytatem w ramce

Podziękowania dla rodziców w formie fotografii wcale nie muszą oznaczać stosu zdjęć z dzieciństwa. Być może masz jakieś wyjątkowe zdjęcie, na którym na przykład Twój ukochany tata trzyma Cię w ramionach? Obok takiego zdjęcia możesz umieścić wzruszający cytat dotyczący tego, że choć w dniu ślubu tata oddaje Cię w ramiona innego mężczyzny, zawsze będzie on zajmował szczególne miejsce w Twoim życiu. Taka ramka dla rodziców z pewnością skruszy serduszko każdego ojca Panny Młodej.

Spersonalizowane podziękowania w ramce

Coraz częstszym wyborem wśród Par Młodych jest podarowanie ramki na plakat ze spersonalizowanym cytatem. W środku ramki dla rodziców możesz umieścić bardzo oryginalne podziękowania. Plakat z kawałkiem tekstu z pierwszego tańca to pomysł na bardzo kreatywne podziękowania dla rodziców. To właśnie dzięki nim wyrośliście na dobrych i mądrych ludzi, którzy postanowili wspólnie stworzyć wspaniały związek. Gdyby nie ich wkład w wasze wychowanie, nie byłoby tego emocjonalnego pierwszego tańca.

Bardziej nietypowe podziękowania dla rodziców mogą zawierać np. śmieszne anegdotki Twojej mamy lub taty, które do końca życia będziesz powtarzać jak mantrę swoim dzieciom.

Dzień ślubu jest niezwykły nie tylko dla Pary Młodej, lecz także dla rodzicieli, którym należą się tradycyjne podziękowania dla rodziców. Zdjęcia z dzieciństwa są jednym z najbardziej popularnych rodzajów podziękowań, jednak jak widzisz, nie jest to jedyny pomysł. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci wymyślić wyjątkowy prezent dla rodziców!

Zobacz inne wpisy