Wysyłka w 24 godziny

Darmowa dostawa od 200 PLN

Sentymentalny prezent na dzień mamy? Ramka ze zdjęciami to pomysł idealny!

01.05.2021

Niezależnie od tego ile masz lat, na jakim etapie swojej ścieżki zawodowej i życiowej jesteś, mama jest osobą, która zawsze będzie jedną z najistotniejszych, jak nie najistotniejszą, osobą w Twoim życiu. Od pierwszych chwil Twojego życia, to ona zapewniała Ci poczucie bezpieczeństwa. Jej magiczny dotyk w dzieciństwie ukoił ból każdej rany, a w okresie nastoletnim pomagał leczyć nam rany emocjonalne spowodowane przez pierwsze miłosne zawody. W jej oczach zawsze będziesz dzieckiem, dlatego nawet, jeśli w dorosłym życiu będziesz wspinał się na szczyty swej kariery, ona z troską ponagli Cię do zjedzenia obiadu. Będzie wspierać Twoje marzenia, gdy nie zrobi tego nikt inny, bo takie właśnie są mamy. Miłość matki jest nieoceniona, jednak w pośpiechu codziennych obowiązków, zdarza nam się nie doceniać jej wartości. Często z dużym żalem uświadamiamy sobie tę wartość, gdy naszych mam nie ma już obok.

Dzień matki jest szczególnym świętem, które przypomina nam o jej roli w naszym życiu. Skłania nas do podziękowania jej za opiekę i troskę, którą nas otacza przez długie lata. Wyjątkowe osoby w naszym życiu zasługują na wyjątkowe prezenty. Wybór upominku dla Mamy, który uprzedmiotowi i odzwierciedli, choć w kilku procentach nasze uczucie jest trudny. Jaki prezent będzie praktyczny, oryginalny i sentymentalny? Znalezienie takiego prezentu z pewnością nie należy do prostych zadań, ale … mamy pewien pomysł!

Ramka dla Mamy z Waszym wspólnym zdjęciem będzie dla niej bardzo wyjątkowym upominkiem, który przez lata będzie przyprawiał ją o prawdziwe wzruszenia.

Dlaczego ramka na zdjęcia to dobry pomysł na dzień matki?

Spędziłaś już chwilę na poszukiwaniach idealnego prezentu na dzień matki i zastanawiasz się, dlaczego to właśnie ramka ze zdjęciem ma być Twoim wyborem?

To proste – żaden inny prezent w tak cudowny sposób nie zatrzyma Waszych wspólnych, choć ulotnych, chwil, które są warte zapamiętania. Na pewno masz choć jedno takie zdjęcie, które zasługuje na wyjątkowe potraktowanie. Jeśli masz więcej takich fotografii, dobrym pomysłem będzie zakup multiramy na zdjęcia. W zależności od modelu taka ramka ze zdjęciami dla mamy pozwoli Ci na umieszczenie od 2 do nawet 8 zdjęć. Dzięki niej nie musisz się ograniczać do wyboru jednej fotografii.

Weź do ręki telefon lub Wasz album rodzinny i wybierz fotografię, która jest dla Ciebie szczególnie ważna. Być może lubisz zdjęcie, na którym Twoja mama jeszcze dość nieporadnie, ale z ogromną miłością w oczach trzyma Cię w swoich ramionach zaraz po Twoich narodzinach? Może jest to zdjęcie, na którym mama cieszy się razem z Tobą z Twojego sukcesu? A może podoba Ci się zdjęcie z Waszej ostatniej wspólnej wycieczki? Niezależnie od tego, jakie wydarzenie będzie przedstawiała wybrana fotografia, czy w jakim miejscu jest zrobiona, najważniejsze jest to, że jesteście na tym zdjęciu razem. Magii fotografii nie nada nawet najbardziej luksusowe miejsce, lecz nada jej Wasza wyjątkową miłość.

Ramka na zdjęcia dla Mamy podarowana w tak wyjątkowy dzień będzie dla niej cudowną pamiątką. Dzięki niej będzie mogła wracać do Waszych najpiękniejszych chwil, gdy nie będzie jej przy Tobie.

Wzruszający prezent dla żony na dzień matki

W dniu matki każda kobieta, która posiada już potomstwo, powinna czuć się doceniona. Jeśli dziecko nie jest jeszcze wystarczająco duże, by podziękować za opiekę swojej mamie, warto, żeby ten obowiązek przejął jej partner.

Doceń swoją żonę za to, jak sobie radzi w nowym obowiązku. Choć może się nie skarży, uwierz, że jest jej szalenie ciężko, gdyż opieka nad niemowlęciem to nie jest przysłowiowa „bułka z masłem”.

Bardzo oryginalnym i niezwykle emocjonalnym prezentem dla młodej mamy będzie podarowanie jej zdjęcia, które pokazuje ją w tej wyjątkowej nowej roli. Na pewno nieraz zachwycałeś się tym, jak opiekuje się waszym szkrabem. Z jak ogromnym uczuciem tuli go do siebie. Przeszukaj zdjęcia i wybierz takie, które najlepiej pokazuje ją, jako mamę.

Taka ramka ze zdjęciem to bardzo wyjątkowy i sentymentalny prezent dla każdej młodej mamy.

Jaka ramka dla mamy?

Jeśli zdecydowałeś/aś się na zakup ramki na zdjęcia dla Mamy, zapewne stoisz przed dylematem dotyczącym tego, jaki model wybrać.

Jeśli chcesz, by ten oryginalny prezent na dzień matki był trafiony, weź pod uwagę cechy osobowości Twojej rodzicielki. Ramka na zdjęcie dla mamy, która miłuje się w sztuce klasycznej i operze będzie wyglądać zupełnie inaczej niż prezent dla mamy o duszy szalonej artystki.

Ramka dla mamy, która jest fanką klasycznych rozwiązań

Jeśli Twoja mama lubi klasykę i pałacowe wnętrza, zainteresuj się zdobionymi ramami w stylu barokowym. Idealnie dopełnią one eleganckie i luksusowe wnętrza jej domu. Przykładem takiej ramy jest Hannah AD.

Przedstawiona rama dla mamy wykonana została z luksusowego drewna egzotycznego pomalowanego na biały kolor. Niezrównanej elegancji dodają ramie efektowne srebrne żłobienia, które układają się w arkadkowy wzór

Ramka na zdjęcia dla mamy o nowoczesnych poglądach

Bardziej powściągliwy i minimalistyczny charakter powinna mieć ramka dla mamy o bardziej nowoczesnych upodobaniach. W takim przypadku zajrzyj do kolekcji ramek minimalistycznych, które doskonale wpiszą się w skandynawskie i nowoczesne aranżacje wnętrzarskie.

Ramka Wera AC idealnie wpisze się w nowoczesne wnętrza, a także przemyci do jej mieszkania nieco niebańskiego koloru.

Ramka dla „matki wariatki”

Twoja mama to wulkan energii? Wszędzie jest jej pełno i nawet Ty czasem nie możesz jej dotrzymać kroku? W takim razie z pewnością powinnaś rozważyć ramki w kolorze! Zielone, pomarańczowe czy czerwone ramki będą strzałem w dziesiątkę! Może to właśnie pomarańczowa Dalia AA przypadłaby jej do gustu?

To bardzo prosty model wykonany z drewna. Na swojej powierzchni nie posiada żadnych zdobień, dlatego bez problemu wpisze się w niemal każdą aranżację wnętrzarską.

W gąszczu internetowych informacji znajdziemy niezliczone pomysły na prezent na dzień mamy. Jednak żaden z nich w tak wyjątkowy sposób nie zatrzyma ulotnych chwil, jak właśnie ramka na zdjęcie. Spraw swojej mamie sentymentalny prezent, który będzie dla niej wspaniałą pamiątką na lata.

Zobacz inne wpisy