Wysyłka w 24 godziny

Darmowa dostawa od 200 PLN

Wyjątkowy prezent dla babci i dziadka? Ramki!

09.01.2021

Miłość, którą otrzymujemy od naszych dziadków, jest szczególnym rodzajem miłości. Przypomina nam miłość rodzicielską, jednak jest przepełniona ogromem cierpliwości i niemal całkowicie pozbawiona wymagań. Szczególnie babcie są często wpatrzone w swoje wnuki jak w święty obrazek, a ich jedynym wymaganiem, co do najmłodszych członków rodziny, jest zjedzenie obiadu do końca. Życiowe doświadczenie naszych dziadków i związana z nim mądrość, którą nam przekazują, są nieocenione. Niestety bardzo często doceniamy ich obecność, opowieści i troskę dopiero wtedy, gdy ich przy nas zabraknie.

W wirze codziennych obowiązków często zapominamy o tym, jak wiele im zawdzięczamy. Dzień Babci i Dziadka są cudownymi świętami, które skłaniają nas do chwilowej refleksji nad ich rolą w naszym życiu. Przypominają nam o tym, by zatrzymać się na moment i podziękować im za ich obecność. Choć dziadkowie najbardziej w ten wyjątkowy dzień docenią naszą wizytę, na pewno będzie im niezmiernie miło, gdy dostaną od nas sentymentalny upominek.

Zastanawiasz się nad tym, co kupić na dzień babci i dziadka? Jest pewien wyjątkowy podarek, który z pewnością przyprawi ich o ogromne wzruszenie. Mowa oczywiście o ramce!

Dlaczego ramka to doskonały pomysł na prezent dla babci i dziadka?

W różnych sklepach możesz znaleźć niezliczoną ilość przedmiotów, które sprawdziłyby się, jako prezenty na dzień babci i dziadka. Dlaczego więc powinnaś wybrać właśnie ramkę?

To proste. Pokolenie naszych dziadków jest pokoleniem, które większość pamiątek trzyma w wersjach „namacalnych”, materialnych. Dom Twojej babci i dziadka obfituje w książki, gdyż w czasach młodości nie mieli oni dostępów do ebooków. Twoje laurki nie są zachowane w albumie zdjęciowym dysku Google, lecz w babcinej szufladzie. „Namacalność” dodaje ich rzeczom realności, a realność wzbudza ogrom emocji.

Ramka na dzień babci i dziadka to wyjątkowy prezent. Przede wszystkim dlatego że, w jej wnętrze możesz włożyć niemal wszystko i wcale nie musi być to zdjęcie. Taka możliwość dodaje jej bardzo osobliwego i spersonalizowanego charakteru. Rzeczy umieszczone we wnętrzu ramki na dzień babci i dziadka mają status chronionych. Przypominają one nam momenty, które chcemy pamiętać. Chwile, które na zawsze chcemy zachować w naszych sercach i sercach naszych dziadków.

Ramka ze zdjęciem dla dziadków – prezent od niemowlaka 

Pierwsze chwile z niemowlęciem są wyjątkowe nie tylko dla młodych rodziców, lecz także dla dziadków. Z ogromną miłością pomagają nam oni w codziennych obowiązkach otaczając nasze dzieci opieką i troską. Choć te momenty bywają trudne, są zdecydowanie warte zapamiętania.

Ramka ze zdjęciem dla babci i dziadka, na którym to, z niesamowitą pasją oddają się swojej nowej roli, będzie nieocenionym prezentem w ten wyjątkowy dzień. To doskonały sposób na docenienie ich pomocy i przypomnienie im „przykrego” faktu, że są już dziadkami! Taki prezent na dzień babci od niemowlaka z pewnością zajmie centralne miejsce w jej domu i z dumą będzie je zajmował przez wiele, wiele lat.

Co do ramki dla babci i dziadka?

Jeśli zdecydowałaś już, co dać babci w prezencie i wybór padł na ramkę, z pewnością zachodzisz teraz w głowę co, do tej ramki włożyć. Mamy dla Ciebie kilka pomysłów, które sprawią, że Twoja ramka dla babci i dziadka będzie absolutnie wyjątkowa!

Ramka ze zdjęciem dla dziadków

Propozycja modelu białej ramki dla babci i dziadka Malmo AF.

Najpopularniejszym wyborem jest oczywiście ramka na zdjęcia. Dzień babci i dziadka to bardzo często czas refleksji i wspominania najpiękniejszych, wspólnie spędzonych chwil, a do wnętrza ramki możesz włożyć przeróżne fotografie.

Mogą to być ulubione zdjęcia dziadków ze ślubu, które przypomną babci, jakim przystojniakiem był kiedyś jej mąż. Albo zdjęcie babci i dziadka, na którym oddają się zabawie z nowym wnuczkiem. Sama wiesz, co najbardziej przypadnie im do gustu. Jedno jest pewne – taki Foto prezent dla babci i dziadka przyprawi ich o ogromne wzruszenie.

Jeśli masz więcej takich wyjątkowych fotografii, kup multiramy. Pozwolą Ci one pomieścić od 2 do nawet 8 zdjęć. Taka ilość fotografii może zapewnić im cudowną podróż po najpiękniejszych wspomnieniach.

Niezależnie od tego, na jaki typ oprawy się zdecydujesz, wybierając model, weź pod uwagę wystrój domu Twoich dziadków. Prezent dla młodych dziadków, którzy lubią nowoczesne rozwiązania, będzie wyglądał zupełnie inaczej od upominku dla tradycjonalistów. W pierwszym przypadku powinniśmy raczej skupić się na nowoczesnych modelach ram, a w drugim przypadku drewniana ramka dla babci i dziadka o klasycznym profilu powinna doskonale zdać egzamin.

Laurka od wnuczka w ramce

Własnoręcznie wykonane prezenty mają dla nas największe znaczenie, szczególnie gdy zostały wykonane przez naszych najmłodszych członków rodziny.

Laurka to z pewnością bardzo wyjątkowy prezent na dzień babci i dziadka, a my jako rodzice możemy zadbać o jej wyjątkową oprawę. Ramka dla babci i dziadka, w którą mogą oprawić ten szczególny podarunek, będzie doskonałym pomysłem!

Ze względu na niezmierzone oceany kreatywności naszych szkrabów, przy wyborze ramki do laurki warto zwrócić uwagę na modele 3D. Pozwalają one na oprawienie rzeczy, które mają większą grubość. Nie będziesz musiała się więc przejmować, czy kreatywność Twoich dzieciaków nie przerośnie możliwości ramki 3D, gdyż w jej wnętrzu możesz umieścić rzeczy o grubości do kilku cm.

Plakat z typowym powiedzonkiem Twojej Babci lub Dziadka

Kto nie ma babci, która co jakiś czas rzuci jakimś śmiesznym powiedzonkiem, niech pierwszy rzuci kamieniem. „Potrzebne Ci to jak rybie ręcznik” czy „Wystroiłaś się jak przyczepa na dożynki” – każda starsza osoba ma jakieś powiedzonka, które wywołują salwy śmiechu.

Może by tak docenić humor naszych dziadków i oprawić ich ulubiony żarcik w ramkę na plakaty? Ramka dla babci i dziadka z ich śmiesznym powiedzonkiem to pomysł na bardzo oryginalny i ciekawy prezent, który wprawi ich w doskonały humor w ten szczególny dzień.

Sekretny przepis na najlepszy prezent dla dziadków

Najlepsze zostawiliśmy oczywiście na koniec. Jeśli dotrwałaś do końca tego artykułu, to znaczy, że naprawdę zależy Ci na tym, by kupić wyjątkowy prezent dla dziadków.

Jest jeden prezent, który jest najpiękniejszym prezentem, jaki tylko możesz podarować im w ten wyjątkowy dzień. Nie musisz obawiać się jego ceny. Nie wymaga też specjalnego pakowania, a wywoła na twarzy Twojej babci i dziadka prawdziwy uśmiech szczęścia

Tym prezentem jest Twoja obecność. Nie wpadaj do Twojej babci i dziadka na chwilę, by „odklepać” ten dzień. Nie składaj im szablonowych życzeń „zdrowa, szczęścia, pomyślności” – te życzenia słyszeli corocznie od kilkudziesięciu lat na jubileusz swoich urodzin, a patrząc na ilość leków obecnych na salonowej komodzie, na niewiele się zdały.

Daj im swój czas. W ten dzień pokaż, że to oni są dla Ciebie najważniejsi. Nie pozwól, żeby cokolwiek lub ktokolwiek Cię rozpraszał w tym zadaniu. Wyłącz telefon i skup się na tym, by być nie tylko obok nich, ale z nimi i dla nich.Taki prezent będzie dla nich najpiękniejszym upominkiem.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł przekonał Cię do tego, że ramka na zdjęcie dla babci i dziadka jest dobrym pomysłem na upominek! Dla najbardziej wymagających klientów polecamy ramy na wymiar. Możesz dobrać idealny kolor i materiał ramki, sprawdzić jak będzie w niej wyglądać wybrane zdjęcie lub plakat, a nawet dobrać ozdobne passe-partout. To wszystko dla Ciebie, by Twoja ramka na zdjęcie dla babci i dziadka była absolutnie wyjątkowa!

Zobacz inne wpisy