Wysyłka w 24 godziny

Darmowa dostawa od 200 PLN

Dlaczego uwielbiamy ramki z napisami?

02.12.2020

Każde wydarzenie, do którego lubimy wracać pamięcią, jest wyjątkowe, gdyż podkreśla istotę wartości, która jest dla nas w życiu ważna. Chętnie wspominany dzień ślubu podkreśla istotę miłości, a wakacyjne zdjęcie ze znajomymi istotę przyjaźni. To właśnie te wartości nadają sens naszemu życiu i czynią je kompletnym.

Na swobodne wracanie pamięcią do tych najwspanialszych chwil pozwala nam magia fotografii. Zdjęcia w wyjątkowy sposób umożliwiają nam uchwycenie najważniejszych życiowych momentów. Te najbardziej wyjątkowe dla nas fotografie, najczęściej zajmują szczególne miejsce w naszym domu, gdzie oprawiają je piękne ramy.

Coraz częściej klienci decydują się na zakup ramki z napisami, która podkreśla wspomniane we wstępie wartości. Dlaczego ramki z napisami cieszą się rosnącą popularnością? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule.

Ramka z napisem podkreśla istotę oprawionej fotografii

Każdy z nas ma jakieś wyjątkowe zdjęcie, do którego lubimy wracać. Pomyśl o tej jednej szczególnej fotografii. Być może będzie to Twoje zdjęcie rodzinne z czasów Twojego dzieciństwa, gdyż podkreśla ono wyjątkową rolę, którą odgrywa rodzina w Twoim życiu, a może wręcz przeciwnie, będzie to samotne zdjęcie z wakacji, na którym z rozwianymi włosami poddajesz się swojej kitesurfingowej pasji, która daje Ci poczucie wolności.

Rodzina czy wolność to wartości, które normują nasze życie. Jasno ustalona hierarchia wartości umożliwia nam na rozwój zarówno psychiczny, jak i fizyczny czy duchowy. Pozwala nam na ustalenie naszych potrzeb i aspiracji. Wartości kształtowane są przez całe życie, dlatego ich hierarchia różni się znacząco w zależności od człowieka.

Ramka z napisem jest więc dekoracją, która jest formą odzwierciedlenia naszych wartości. Osoba mało rodzinna nie będzie raczej skłonna do wyboru ramki z napisem family, gdyż nie będzie to zgodne z jej poglądami. Taka ramka z napisem będzie zdecydowanie częściej wybierana przez osoby ciepłe, których nadrzędną życiową wartością jest stworzenie szczęśliwej rodziny i właśnie to chcieliby podkreślić w swoim wnętrzu.

Pomysł na wyjątkowy prezent – ramka na zdjęcia z własnym napisem

Z roku na rok rosnącym zainteresowaniem cieszą się spersonalizowane ramki z własnym grawerem. Taka dekoracja jest doskonałą formą prezentu, która jest zdecydowanie bardziej oryginalnym pomysłem niż np. ramka z napisem love.

Zakup takiej ramki z własnym napisem wiąże się jednak z dylematem dotyczącym tego, co powinniśmy wygrawerować. Bardzo dobrym pomysłem jest ramka na zdjęcie z grawerem wyjątkowej sentencji lub cytatu.

Słowa mają niezwykłą moc, gdyż potrafią nas pocieszyć i zmotywować do działania. Pomyśl, że z pozoru zwykła ramka, na której umieścimy szczególny dla obdarowanej osoby napis, może stać się wyjątkowym prezentem, który będzie pchał nas w swoich działaniach do przodu.

Pomyśl o tym, czego osoba, której zamierzasz wręczyć ramkę, potrzebuje teraz w życiu. Być może jest w życiowym dołku i potrzebuje pocieszenia? A może czuje się zapomniana i chciałaby, żeby ktoś przypomniał jej o tym, jak bardzo ją kocha? Stwórz jej wyjątkowy prezent! Przemyślana ramka z własnym napisem może mieć niezwykłą moc.

Czy ramka z napisem musi być droga?

Cena większości ramek z napisami jest zawyżona dwu lub nawet trzykrotnie od ceny ramek pozbawionych sentencji. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Ramka z napisem może być tania. Wystarczy, że wykonasz ją własnoręcznie. To naprawdę nie jest nic trudnego. Napis na ramce możesz wykonać samodzielnie, wykorzystując przeróżne narzędzia. 

Możesz uformować oczekiwany napis z drutu dekoracyjnego lub też posłużyć się gotowymi drewnianymi literkami, które możesz znaleźć w sklepach plastycznych. Naklejenie napisu na ramkę trwa dosłownie kilka sekund i nie wymaga specjalnych umiejętności, lecz jedynie kleju szybkoschnącego.

Nie musisz wydawać dużych kwot na gotową ramkę z napisami. Stwórz ją sama i zaoszczędź nawet kilkadziesiąt złotych!

Nieskończoność wyboru, z którą przychodzi nam się zmierzyć przy zakupie prezentu, sprawia, że coraz większą popularność zyskują przedmioty spersonalizowane. Ramka na zdjęcia z własnym napisem to pomysł na bardzo oryginalny i nietypowy prezent. Umieszczone na powierzchni ramy cytaty lub sentencje mogą być doskonałym motorem do działania. Pamiętaj, że nie musisz wydawać dużych kwot na zakup ramki z napisem! Taką dekorację z łatwością możesz wykonać sama przy użyciu prostej ramy.

Zobacz inne wpisy