Wysyłka w 24 godziny

Darmowa dostawa od 200 PLN

Idealny prezent na walentynki? Walentynkowa ramka na zdjęcia!

23.01.2021

Miłość ma wiele obliczy. W zależności od etapu naszej znajomości uzewnętrznia się w odmienny sposób. Na początku związku większość z nas bardzo demonstracyjnie okazuje uczucie do drugiej osoby – mężczyźni składają kwiaty w ręce swych ukochanych, a te próbują swych sił w wyszukanych potrawach, których zadaniem jest w myśl polskiego porzekadła skraść serce mężczyzny poprzez żołądek. Po pewnym czasie miłość nabiera mniej pokazowego charakteru i objawia się w drobnych gestach, które są wyrazem troski. Te małe gesty są piękne, jednak często bywają przez nas przeoczone.

Walentynki są świętem, które przypomina nam o tej młodzieńczej i demonstracyjnej stronie miłości. W ten niezwykły festiwal miłości czujemy przyzwolenie do wręcz pokazowego odzwierciedlenia swoich uczuć poprzez uroczystą kolację, wystawne kwiaty czy też … – właśnie: co możemy jeszcze wręczyć jako prezent walentynkowy?

Dobrym pomysłem na walentynkowy prezent jest ramka z waszym wspólnym zdjęciem. Taki podarunek pozwoli Wam na zachowanie dłużej w pamięci chwil, które były wyjątkowe. Jednak…

Czy wiesz, jaką ramkę wybrać na prezent walentynkowy?

Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać. Musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, które pozwolą na określenie tego, jak powinna wyglądać idealna ramka do ukochanego lub ukochanej!

Jaka ramka dla chłopaka?

Zacznijmy od cięższego kalibru. Wybór ramki na zdjęcia dla chłopaka z pewnością nie należy do najprostszych zadań. Mężczyźni są bowiem o wiele mniej emocjonalni od kobiet, dlatego, coś co dla nas kobiet może wydawać się urocze, dla oka mężczyzny będzie synonimem kiczu.

Musisz znaleźć złoty środek, który pomoże Ci na odszukanie idealnego kompromisu. Nie chcesz przecież kupić ramki, którą Twój partner będzie chował po kryjomu przed kolegami podczas wspólnego oglądania meczu.

Ramka na zdjęcia dla męża lub chłopaka powinna mieć mniej cukierkowe kolory. Większość facetów nie będzie również zachwycona ramkami z efektownymi żłobieniami czy karbowaniami. Najbezpieczniejszą opcją będzie oczywiście minimalizm.

Dobrym pomysłem będzie zakup prostej białej ramki. Taka dekoracja będzie pasować do każdego pomieszczenia, a jej minimalistyczna forma z pewnością przypadnie do gustu płci męskiej.

Jeśli natomiast Twój ukochany uwielbia ciemniejsze barwy, kup mu ramkę w czarnym kolorze! Czarna ramka na walentynki? Brzmi irracjonalnie? Nieprawda! Pamiętaj, że forma ramki wcale nie jest najważniejsza. Najważniejsze jest to, co będzie w niej umieszczone. Wasze wspólne zdjęcie, na którym śmiejecie się do rozpuku, jest większym wyrazem miłości niż nawet najpiękniejsza i najdroższa walentynkowa ramka.

Jaka ramka dla dziewczyny?

W przypadku kobiet możemy pozwolić sobie na nieco większą dozę kreatywności. Zdecydowana większość płci pięknej będzie wniebowzięta, gdy ich upominek na walentynki będzie zachowany w cukierkowej odsłonie. Nie ma jednak jednego idealnego modelu ramki dla zakochanych. Idealna ramka dla ukochanej powinna być przede wszystkim zgodna z jej osobowością.

Jeśli Twoja żona lub dziewczyna należy raczej do osób spokojnych, które cenią proste rozwiązania, nie wybieraj przesadnie ozdobnych modeli. Bezpiecznym rozwiązaniem, które podkreśli romantyczny charakter święta, będzie zakup minimalistycznej ramki na walentynki w różowych, bądź czerwonych kolorach. Różowe ramki lub czerwone ramy to idealny pomysł na prezent walentynkowy dla Twojej ukochanej!

A może Twoja kobieta uwielbia być w centrum uwagi? Idź za tropem jej biżuterii! Dobrym pomysłem będzie zakup ramki na walentynki w jej ulubionym odcieniu biżuteryjnym. Złota ramka na walentynki czy srebrna rama to doskonały prezent dla ukochanej.

Jaką ramkę wybrać dla dziewczyny, która ma duszę prawdziwej romantyczki? W takim przypadku sprawdzą się modele o bardzo ozdobnych żłobieniach w stylu prowansalskim. Biała ramka ze zdobieniami o kształtach małych kwiatków. Taka ramka na walentynki z pewnością przypadnie do gustu Twojej ukochanej.

Walentynki są wyjątkowym świętem. Przypominają nam o potrzebie demonstrowania miłości ukochanym osobom tak, by zawsze czuli się potrzebni i wyjątkowi. Ramka na walentynki do doskonały prezent dla ukochanej osoby. Pamiętaj, że wybór jej zdobienia czy koloru wcale nie jest najważniejszy. Najważniejsze jest to, co w tej ramce umieścisz. Wybierz specjalne zdjęcie, które ukazuje Waszą miłość w szczerej odsłonie.

Zobacz inne wpisy