Wysyłka w 24 godziny

Darmowa dostawa od 200 PLN

Multiramy

Podkategorie:

Multiramka to gotowe rozwiązanie, dzięki któremu możesz stworzyć swoje małe dzieło sztuki o niezwykle sentymentalnym charakterze

Masz kilka fotografii, które czekają, by zawiesić je na ścianie, jednak blokuje Cię brak pomysłu na zaaranżowanie pojedynczych ramek na zdjęcia? Takie ramki są szczególnie problematyczne w aranżacji, gdyż niezliczona ilość kompozycji, które można z nich utworzyć, wprawia niejednego architekta w zakłopotanie. Doskonałym rozwiązaniem Twojego problemu będzie ramka na wiele zdjęć. Dzięki multiramce możesz umieścić wszystkie swoje najpiękniejsze wspomnienia w jednym miejscu. W cyfrowym świecie nasze możliwości wyświetlania czy też zapisywania zdjęć są ogromne, jednak nic nie jest tak niezawodne jak staromodna fotografia. Urządzenia elektroniczne często lubią nam płatać figla, a żadne z nich nie zabezpieczy Twoich cennych fotografii przed ewentualnym uszkodzeniem jak ramka na kilka zdjęć. Nasza pamięć jest niestety ulotna, dlatego nie możesz pozwolić, by te najcenniejsze chwile odeszły w niepamięć. Nasze multiramy zostały stworzone z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, gdyż wierzymy, że wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkowe traktowanie. Multiramy pomogą Ci zatrzymać wszystkie piękne chwile, które powinny być zapamiętane na długi czas. Nie szukaj idealnego sposobu, który pozwoli zatrzymać wspomnienia wiecznie — żywymi. Zobacz ofertę naszych produktów, wybierz swoją idealną multiramkę i podziel się ze swoimi najbliższymi pięknymi wspomnieniami.


Multiramy na zdjęcia — idealny prezent dla najbliższych

Często mamy problem z wyborem prezentu dla najbliższej nam osoby, gdyż chcemy, by nasz podarunek był wyjątkowy. Jest to szczególnie kłopotliwe, gdy dana osoba ma już prawie wszystkie dostępne produkty, które moglibyśmy podarować. Istnieje jednak prezent unikatowy, który wzruszy każdego, a przede wszystkim będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat — jest nim multirama na zdjęcia. Multirama przypadnie do gustu zarówno starszych jak i młodszym osobom. Magia zdjęć polega na niezwykłej możliwości zatrzymywania czasu, łapania wyjątkowych chwil i momentów. Multiramy na zdjęcia pozwolą Ci zebrać wszystkie Wasze wyjątkowe chwile w jednym miejscu. Nie musisz już kupować wielu kosztownych ramek — wystarczy jedna multirama. Możesz stworzyć swój osobisty kolaż przedstawiający Wasze najważniejsze wspólne momenty. To od Ciebie zależy, co będzie w środku multiramy. Multirama daje Ci niezliczoną ilość możliwości, wszystko zależy od Twojej kreatywności! Wykaż się inwencją twórczą i pokaż swoim bliskim, jak ważna jest dla Ciebie ich obecność.


Multiramy to idealny prezent, na który dodatkowo nie musisz wydawać mnóstwo pieniędzy.

Cena multiramy, którą znajdziesz w naszej ofercie, nie obciąży Twojego portfela, ale jej jakość nada Twojemu podarunkowi niespotykanego prestiżu. Na naszej stronie oferujemy przeróżne formy i style multiramy. Znajdziesz u nas zarówno multiramkę na 2 zdjęcia, która stanowi idealny prezent dla pary, jak i multiramy na 5 lub 8 zdjęć, które pozwolą Ci na umieszczenie większej ilości zdjęć bliskich osób. Przeróżne style, które cechują nasze ramki, pozwolą Ci na znalezienie produktu, którego charakter będzie pasował do obdarowywanej osoby. Dobierz odpowiednio kolor ramki do natury wnętrza i wybierz ten idealny model. Odkryj wszystkie ramki na zdjęcia i multiramy, które zawiera nasz sklep internetowy.